İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
Üretim Merkezleri

Sıcak Şekillendirme ve G1 Fabrikası

Beyçelik Gestamp Sıcak Şekillendirme ve G1 Fabrikası Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde 23.318 m²’lik  kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin ilk sıcak şekillendirme fabrikası olarak 2011 yılında kurulan tesiste, sıcak şekillendirme hatları, soğutma üniteleri ve robot otomasyon teknolojileriyle yüksek mukavemette sac parça üretimi yapmaktadır.  G1 & Hemming Hattı, otomotiv endüstrisinde dış yüzey panel saclarının preslenmesi ve üst komple montajı için robot otomasyonlu, 2.000 ton kapasiteli pres hattı ve montaj hücreleri ile üretim yapmaktadır.

Beyçelik Gestamp Sıcak Şekillendirme fabrikası


Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması