İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası

Sponsorluklar

KÜLTÜR VE SANAT

Uluslararası Bursa Festivali

Beyçelik Gestamp uzun yıllardır Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en uzun soluklu kültürel etkinliği olma özelliği taşıyan ‘Uluslararası Bursa Festivali’ne destek veriyor.  Dünyaca ünlü sanatçıların katılımıyla farklı kültürlerin harmanlandığı festival, zengin içeriği ile kentte eşsiz sanat rüzgarı estiriyor.

Uluslararası Kuzgun Acar Heykel Sempozyumu

Beyçelik Gestamp 2007 yılından bu yana Nilüfer Belediyesi tarafından iki yılda bir düzenlenen Uluslararası Kuzgun Acar Heykel Sempozyumu’na destek olarak organizasyonunun sponsorları arasında yer alıyor. 

Türk heykel sanatına önemli izler bırakmış heykeltraş Kuzgun Acar’ın anısına düzenlenen sempozyum, birbirinden önemli ulusal ve uluslararası sanatçıları ağırlıyor. Sempozyum kapsamında yapılan heykeller şehrin çeşitli noktalarında sergileniyor. 

Sanatı sokaktaki günlük yaşamla bütünleştiren organizasyon sayesinde kente kazandırılan heykel sayısı 57 oldu.  

SPOR

Castrol Ford Team Türkiye

Beyçelik Gestamp 2016-2017  sezonundan bu yana Ford Castrol Team Türkiye’nin Co-Sponsorluğunu üstleniyor. Castrol Ford Team Türkiye, 2017 Avrupa Ralli Şampiyonası'nı kazanarak ülkemize büyük bir sevinç yaşattı.

Bu şampiyonlukla 2017 sezonunda Türkiye'ye rallide takımlardaki ilk Avrupa şampiyonluğunu kazandırarak adını tarihe yazdırdı.

 

TOFAŞ Basketbol Takımı


Beyçelik Gestamp 2014 yılından bu yana TOFAŞ Basketbol takımının Destek Sponsorluğunu yapıyor.  1974 yılında Bursa'yı basketbol şehri yapmak hedefiyle kurulan ve bugüne kadar sayısız başarıya imza atan TOFAŞ Basketbol takımı, 2014 yılında kentin en büyük spor salonunu hizmete açtı. Saha kenarı reklam sponsorluğu ile Beyçelik Gestamp TOFAŞ Basketbol takımını destekliyor.

 

Bursaspor BasketbolTakımı

Beyçelik Gestamp 2023-2024 döneminde Bursaspor Basketbol Takımının şort sponsorluğunu üstlenmiştir. 2014 yılında kurulan Bursapor Basketbol takımı Basketbol Süper ligi'nde mücadele etmektedir.

SEKTÖREL

Beyçelik Gestamp 2003 yılından bu yana KALDER (Kalite Derneği)Bursa Şubesi tarafından düzenlenen Bursa Kalite ve Başarı Sempozyumu’nun sponsorları arasında yer alıyor.  Yaşamın her alanında geniş bir düşünce paylaşım forumu oluşturmak amacıyla BUSİAD iş birliğinde her yıl değişik bir ana tema çerçevesinde Bursa'da gerçekleştirilen sempozyum sonunda oluşan görüşlerle bölgedeki tüm kurum ve kuruluşların gelecek stratejilerinin belirlenmesinde yaşamsal katkı sağlaması ve yön gösterebilmesi hedefleniyor.


Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması