İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
Politikalar

Kalite Politikamız

Beyçelik Gestamp olarak, sürdürülebilir ekonomik ve sosyal alanlarımızı koruyarak müşteri odaklılığımızla ve ürün kalitemizle en tanınmış otomotiv tedarikçisi olmayı hedefliyoruz.

“Sıfır hata” stratejimizin uygulanmasına ilave olarak, rakiplerimiz arasında kalite perspektifinde “lider” olmak için ürünlerimizi, süreç ve sistemlerimizdeki verimliliği sürekli iyileştirme yolu ile ve kalite felsefesi doğrultusunda takım ruhu içerisinde sürdürmeyi hedefliyoruz.Çalışanlarımızın tüm yetkinliklerini arttırarak ve çalışan memnuniyetini sağlayarak yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları desteklemekteyiz.

Örnek şirket olarak ürünlerimiz, çalışanlarımız, çevremiz ve aksiyonlarımızdan etkilenen herkesin sorumluluğunu üstlenmekteyiz.

Şirket politika çizgimizde topluma aşağıdaki değerleri taahhüt ederiz:

- Müşteri merkezli iş yürütme
- İlerleme yolu ile yenilik
- Zaman içindeki kalıcılığın sağlanması için sürdürülebilirlik.
- Başarının mimarı insan

  • IATF 16949-2019 BEYÇELİK
  • ISO 27001 2013 UKAS - BEYÇELİK GESTAMP - 2020
  • TS EN ISO 9001-2015
  • TS EN ISO 14001-2015
  • TS EN ISO 45001-2018


Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması