İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
Politikalar

Kalite Politikamız

Beyçelik Gestamp olarak, sürdürülebilir ekonomik ve sosyal alanlarımızı korurken müşteri odaklılığımızla ve yaşam süreleri boyunca ürün kalitemizle en tanınmış otomotiv tedarikçisi olmayı hedefliyoruz.Otomotiv sektöründe teknolojik yenilklerin en önünde yer almak için yenilikçi tasarlanmış ürünleri ve trend belirleyici teknolojileri araştırmak ve geliştirmek amacıyla her türlü çabayı gösteriyoruz. Enerji tüketimini ve çevresel etkiyi azaltmak için giderek daha güvenli ve hafif taşıtların üretilmesine olanak sağlamayı hedefliyoruz. 

“Sıfır hata” stratejimize ek olarak risk yönetimine dayalı önleyici kaliteye odaklanıp, ürünlerimizi proseslerimizi ve kalite yönetim sistemimimizi sürekli iyileştirerek, kalitede müşterilerimize ölçüt olamk için çabalıyoruz. Örnek tüzel kişilik olarak ürünlerimiz, çalışanlarımız, çevremiz ve uygulanabilir gerekliliklere cevap veren aksiyonlarımızdan etkilenen herkesin sorumluluunu üstlenmekteyiz.

Aşağıdaki değerler, şirket stratejimiz ile topluma taahhütümüzü temsil etmektedir.

- Müşteri merkezli iş yürütme
- İçselleştirilmiş operasyonel mükemmellik
- İlerleme yolu ile yenilik
- Zaman içindeki istikrarın sağlanması için sürdürülebilirlik
- Başarının mimarı insan

  • BEYCELİK GESTAMP IATF 16949
  • BEYCELİK GESTAMP ISO 9001
  • BEYCELİK GESTAMP ŞASİ IATF 16949
  • BEYCELİK GESTAMP ŞASİ ISO 9001


Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması