İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
Faaliyetler

Ar-Ge

Beyçelik Gestamp müşterileriyle işbirliği içerisinde çalışabilen teknoloji ve AR-GE Merkezi’ne sahiptir. Firmamızda, yeni ürünlerin geliştirilmesi ve üretilebilmesi için gereken tüm CAD-CAE yazılımları ve ölçüm cihazları mevcuttur.

Genç ve dinamik kadromuz, yenilikçi bakışımız ve tecrübemizle metal malzemelerin şekillendirilmesi konusunda araç üreticilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeteneğe sahibiz.

1. TASARIM VE GELİŞTİRME

AR-GE çalışmalarımız;

Tampon, Çamurluk, Ön-orta direkler, Hareketli parçalar,

Gövde  için  montaj parçalar gibi portföyümüzde stratejik öneme sahip olan ürünlerin kalıplanabilmesi için tasarımların yapılmasında yoğunlaşmıştır.

Ultra yüksek mukavemetli çelik uygulamalarının yoğun olarak kullanılması Beyçelik Gestamp için yüksek öneme sahip iki konuda geliştirmeler yapılmasına olanak sağlamaktadır.  Bunlar, ağırlık azaltılması ve yolcu güvenliğidir. Beyçelik Gestamp aracın konsept evresinden üretim evresine kadar her aşamasında, araç üreticisi firmanın mühendislik ekipleriyle birlikte çalışabilecek insan ve teknik ekipman kaynağına sahiptir.


2. MÜŞTERİLER İLE ORTAK GELİŞTİRME

Beyçelik Gestamp, yeni ürünlerin, komponentlerin ve sistemlerin geliştirilmesinde müşterileriyle beraber çalışma konusunda tecrübe sahibidir. Ekiplerimiz, gerek kendi merkezimizde  gerekse müşterilerimizin AR-GE Merkezinde çalışarak isteklere hızlı şekilde yanıt verebilmektedir.

3. YENİ TEKNOLOJİLER

Beyçelik Gestamp yüksek performanslı ürünler elde edebilmek için yeni teknolojilerin geliştirilmesine önem vermektedir. Daha yüksek mekanik özelliklere sahip çeliklerin geliştirilmesine yönelik çalışmalar, Beyçelik Gestamp’ı  yeni nesil malzemelerin şekillendirilebilmesi ve montajı için gerekli teknolojileri araştırmaya sevk etmiştir.


4. TESTLER

Beyçelik Gestamp AR-GE, yeni ürünlerin standartlara uygunluğunu test edebilmek için gereken tüm metodolojilere sahiptir.

-Test Ölçüm Ekipmanları
-Malzeme İçerik Ölçüm Ekipmanları
-3D Ölçüm Tezgahları
-Klimatik Oda


Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması