İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası

Gönüllülük

Türk Kızılayı Kan ve Hücre Bağışı

Türk Kızılayı Bursa Kan Bağışı Merkezi ile gerçekleştirilen işbirliği kapsamında Beyçelik Gestamp çalışanları 2010 yılından bu yana gönüllü olarak kan ve kök hücre bağışında bulunuyor.

Bu kampanyalarla yaklaşık 2.500 ünite kan bağışlanmış, 3000 çalışan konu hakkında bilinçlendirilmiştir.

LÖSEV

Proje kapsamında 2010 yılından bu yana Aralık ayında LÖSEV Beyçelik Gestamp’ın farklı lokasyonlarında bulunan fabrikalarında stantlar da kuruyor. LÖSEV stantlarında satışa sunulan hediyelik eşya ve oyuncak gibi ürünlerin satışından elde edilen gelir LÖSEV’in çalışmalarına katkı sağlıyor. 1998 yılında kurulan LÖSEV Türkiye genelinde tedavi gören lösemi ve kanser hastası çocuklar ve ihtiyaç sahibi ailelerine 19 yıldır maddi - manevi yardımlar, ayni ve sosyal destekler sunuyor.  

TEMA Vakfı

Türkiye'deki çölleşme, kuraklık, ağaçlandırma, su kirliliği gibi, çevre sorunları ile ilgili çalışmalar yapan TEMA Vakfı ile 2014 yılından buya sürdürülen işbirliği kapsamında bebek sahibi olan her çalışanımızın bebeği adına bir ağaç dikiyor, sertifikası aileye teslim ediliyor. Gerçekleşen bağışlar sonucunda 2021 yılı itibari  ile 1500 fidan toprakla buluştu.


Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması