İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası

Politikalar

Beyçelik Gestamp olarak, sürdürülebilir ekonomik ve sosyal alanlarımızı koruyarak müşteri odaklılığımızla ve ürün kalitemizle en tanınmış otomotiv tedarikçisi olmayı hedefliyoruz.

“Sıfır hata” stratejimizin uygulanmasına ilave olarak, rakiplerimiz arasında kalite perspektifinde “lider” olmak için ürünlerimizi, süreç ve sistemlerimizdeki verimliliği sürekli iyileştirme yolu ile ve kalite felsefesi doğrultusunda takım ruhu içerisinde sürdürmeyi hedefliyoruz.Çalışanlarımızın tüm yetkinliklerini arttırarak ve çalışan memnuniyetini sağlayarak yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları desteklemekteyiz.


Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması