İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
Üretim Merkezleri

Roll Form & Mekanizma Fabrikası

Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde, 8.500 m²’lik kapalı alanda faaliyet gösteren Çelikform Gestamp Otomotiv A.Ş., standart ve yüksek dayanımlı sac ile birlikte, boru ve alüminyum şekillendirme yapmaktadır.

Çelikform Gestamp tasarımı olan; profil kapı cam çerçeveleri, kayar kapı ray ve mekanizmaları, kilit mekanizmaları, araç çarpma güvenlik traverslerinin üretiminde Çelikform Gestamp tasarımları, teknolojisi ve imalatı olan özel prosesler ve makineler kullanılmaktadır.

http://www.celikform.com.tr

 

Çelikform Gestamp Otomotiv A.Ş.


Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması