İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
Medya


Beyçelik Yeniköy Fabrikası Açıldı

Otomotiv yan sanayinin önde gelen firmalarından Beyçelik Gestamp, Kocaeli Yeniköy’de Yeniköy Fabrikasının açılışını gerçekleştirdi. Yeniköy Fabrikası, Kocaeli’nde 2 fabrikası bulunan Beyçelik Gestamp’ın bölgedeki 3’üncü yatırımı oldu.
27.03.2023

Beyçelik Gestamp, Avrupa’nın En Büyük Şasi Fabrikasını Kocaeli’ne Kuruyor

Beyçelik Gestamp Yatırım Atağıyla 1650 Yeni İstihdam Sağlayacak Beyçelik Gestamp 2023 yılına kadar yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştireceği yeni tesis yatırımları ile üretim kapasitesini artırırken, 1.650 kişiye de yeni istihdam yaratmayı hedefliyor.
26.10.2022

Beyçelik Gestamp Kadın Dostu Marka

Beyçelik Gestamp, kadının güçlenmesine yönelik yürüttüğü çalışmalar kapsamında Kadın Dostu Markalar Platformu tarafından düzenlenen Kadın Dostu Markalar Özel Ödül töreninde Kadın Dostu Markalar 2021 Farkındalık Ödülü’nün sahibi oldu.
8.03.2021

Beyçelik Gestamp’tan Üniversite-Sanayi İş Birliğine Destek

Beyçelik Gestamp sanayide ihtiyaç duyulan doktora derecesine sahip nitelikli insan kaynağının üniversite-sanayi iş birliğiyle yetiştirilmesi ve sanayide doktoralı araştırmacı istihdamının teşvik edilmesi amacıyla TÜBİTAK tarafından yürütülen 2244 Sanayi Doktora Programı’na destek vererek Uludağ Üniversitesi ile iş birliği protokolü imzaladı. Protokol kapsamında 3 doktora öğrencisi Beyçelik Gestamp bünyesinde yürütülen bilimsel çalışmalarda görev alacak.
14.12.2020

Beyçelik Gestamp Tiyatro Topluluğu, Buzlar Çözülmeden ile Büyük İlgi Topladı

Beyçelik Gestamp Tiyatro Topluluğu, üçüncü yılında ikinci oyunları Buzlar Çözülmeden ile sahne aldı. Seyirciden tam not alan oyun ayakta alkışlandı.
10.03.2020

MESS’ten Beyçelik Gestamp'a Ödül

Beyçelik Gestamp, iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarıyla Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) Altın Eldiven Yarışması'nda birincilik ödülüne layık görüldü.
21.02.2020

Beyçelik Gestamp İnovalig 2.'si

Beyçelik Gestamp Türkiye’nin en kapsamlı ve kapsayıcı İnovasyon etkinliği, 7. Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında düzenlenen İnovaLİG Ödül Töreni’nde “İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü” kategorisinde Türkiye ikincisi oldu. Resmi açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği etkinlikte ödülü, Beyçelik Gestamp Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve TİM Başkanı İsmail Gülle’den aldı.
9.05.2019

Beyçelik Gestamp’a Kadına Değer Veren Şirket Ödülü

Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) tarafından gerçekleştirilen, 'İş Yaşamında Başarılı Kadın 2019 Ödülleri' düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Gecede Beyçelik Gestamp yılın Kadına Değer Veren Şirketi ödülüne layık görüldü.
7.03.2019

Ford Otosan'dan Beyçelik Gestamp'a Altın Yıldız

Otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten Beyçelik Gestamp, Ford Otosan’ın gerçekleştirdiği İmalatçılar Zirvesi Ödül Töreni'nde “Altın Yıldız Ödülü”’nü aldı. İlk olarak 2011 yılında aynı ödülü alan Beyçelik Gestamp; sektöründe bu ödülü iki kere alan tek firma oldu.
22.03.2018

Beyçelik Gestamp, Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ni İmzaladı

Beyçelik Gestamp, cinsiyet eşitliğinin sağlanmasına yönelik çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek BM Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact) ve BM Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlenmesi Birimi (UN Women) ortaklığında oluşturulan Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ni (WEPs) imzaladı.
15.11.2017

Beyçelik Gestamp İSO 500'de 122. Sıraya Yükseldi

Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2016 listesinde Beyçelik Gestamp 2015 yılına göre 19 sıra yükselerek, 122. sırada yer aldı.
5.06.2017

Beyçelik Holding Şirketlerinden Futbol Turnuvasında Büyük Başarı

Bursa Organize Sanayi Bölgesi tarafından düzenlenen Futbol Turnuvasında Beyçelik Holding şirketlerinden Beyçelik Gestamp turnuvanın şampiyonu olurken, Çelikform Gestamp 3. oldu.
26.05.2017

Beyçelik Gestamp Tasarım Merkezi Onaylandı

Beyçelik Gestamp’ın Tasarım Merkezi, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Otomotiv Yan Sanayinde alanında ilk Tasarım Merkezi olarak onaylandı.
8.05.2017

Beyçelik Gestamp ilk yurtdışı yatırımını Romanya’ya yaptı

Globalleşme yolunda adım atmaya devam eden Beyçelik Holding, ilk yurtdışı yatırımını otomotiv yan sanayi alanında faaliyet gösteren şirketi Beyçelik Gestamp ile gerçekleştirdi.
20.04.2017

Beyçelik Gestamp Montaj Fabrikası FORD Q1 Ödülü Aldı

Ford Otosan'ın, tüm projelerde kalıcı ve sürekli başarıya ulaşmak, yeni modellerin de siparişlerini alabilmek için yerli yan sanayi kalite sistemlerini Ford'un global kalite sistemiyle uyumlu hale getirmek amacıyla uygulamaya başladığı "Ford Q1 Kalite Sistemi"ne uygun firmalar, Ford Q1 Kalite Belgesi'yle ödüllendirme sürecine 2004 yılında başladı.
3.01.2017

Beyçelik Gestamp Sektörünün Lideri

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından bu yıl 43.’sü gerçekleştirilen ‘Ekonomiye Değer Katanlar – 2016’ ödülleri görkemli bir törenle sahiplerini buldu.
3.01.2017

Beyçelik Gestamp Futbolda Turnuvalar Birincisi

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş Adamları Derneği tarafından (BOSİAD) bu yıl 3’üncüsü, başlangıçtan bu yana ise 12’ncisi düzenlenen OSB Kurumlar Arası Futbol Turnuvasının şampiyonu Beyçelik Gestamp oldu.
3.01.2017

Beyçelik öncü Marka Seçildi

Marketing Türkiye ve Akademetre işbirliği ile yapılan, Bursa’da ‘Öncü Sektörler ve Öncü Markalar Araştırması’ sonuçlarına gör Beyçelik, Bursa’nın Marka itibari ve değeri en yüksek markası.
3.01.2017

Kadın İstihdamını Destekliyoruz

Koç Topluluğu şirketleri, çalışanları, bayileri ve tedarikçileri arasında sosyal sorumluluk olgusunu yaygınlaştırmayı hedefleyen “Ülkem İçin” projesi bir çatı proje görevindedir. İki yılda bir temasını yenileyen proje toplumsal sorunlara karşı daha katılımcı bir tutum geliştirmek yaşam standardını yükseltecek projeleri hayata geçirmek amaçlanmaktadır.
3.01.2017

Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması