İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
İnsan Kaynakları

Genç Yetenek Programı

 

 

 

Beyçelik Gestamp Genç Yetenek Programı Nedir?


Beyçelik Gestamp Genç Yetenek Programı ile şirketimizde sürekli gelişim ve spesifik alanlarda sunduğu yapılandırılmış oryantasyon sayesinde farklı eğitim geçmişine sahip yeni mezunları istihdam ederek, otomotiv sektörünü derinlemesine inceleme ve farklı alanları deneyimleyerek tecrübe edinme fırsatı sunuyoruz. Tüm bunların yanında; sektörde yeni mezunlar için rekabetçi bir ücret paketi, program süresince verilecek mentorluk desteği ile kapsamlı eğitim & gelişim imkanları sunulan fırsatlar arasında yer alıyor.

 

Progamın İçeriği


Programa dahil olan genç yeteneklerimiz, Beyçelik Gestamp Akademi’nin özenle hazırladığı eğitim ve gelişim aktivitelerini içeren detaylı bir işe uyum & oryantasyon programına dahil olacaklar. Ayrıca, üst düzey yöneticilerle gerçekleştirilecek mentorluk görüşmeleri de kapsamda yer alacak ve sonrasında, Mühendislik departmanı özelinde farklı iş birimlerinde yapılandırılmış bir oryantasyon ve iş rotasyonu sürecini tecrübe edecekler.

Bu süreçte; genç yeteneklerimiz yeni çalışma yöntemleri öğrenecek, sektörle ilgili derinlemesine bilgi ve beceriler edinecek, farklı iş birimlerinde çalışma arkadaşları edinecek ve geniş bir kültüre dahil olarak, Beyçelik Gestamp bünyesinde orta vadede teknik ve ticari alanlarda sorumluluk almaya hazır hale gelecekler.

 

 

İşe Alım Kriteleri


 • Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri’nden geçtiğimiz 24 ay içerisinde mezun olmuş ya da 2021 Haziran ayında mezun olacak olmak
 • Mezun adaylar için maksimum 2 yıllık iş tecrübesine sahip olmak
 • Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak

 

Öğrendiklerinizi hayata geçirmenizi sağlamak için SİZİ BEKLİYORUZ !

 

Başvuru için Tıklayın

 • Play
  Beyçelik Gestamp Genç Yetenek Programı - Ümran Ceylan
 • Play
  Beyçelik Gestamp Genç Yetenek Programı - Erdem Hançer
 • Play
  Beyçelik Gestamp Genç Yetenek Programı - İlhan Aydoğan
 • Play
  Beyçelik Gestamp Genç Yetenek Programı - İmren Öztürk Yılmaz

Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması