İletişim    Beyçelik Facebook Sayfası   Beyçelik Twitter Sayfası   Beyçelik Linkedin Sayfası
Politikalar

Sosyal Sorumluluk Politikamız

“Kazandıklarını paylaşma” ilkesi Holding'in sosyal sorumluluğunun temel çerçevesini oluşturmaktadır. Bu ilkeden hareketle Holding; eğitim, spor ve sanat alanlarındaki faaliyetlere doğrudan veya dolaylı olarak destek olmaktadır.

 

Holding tüm aldığı kararlarda  çalışanlarına paydaşlarına, müşterilerine, tedarikçilerine, ortaklarına ve bulunduğu çevreye karşı sorumlu  davranma prensibiyle çalışır. Bu doğrultuda oluşturduğu projelerle topluma katkı sağlamayı amaçlar.

 

 

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

 

Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi

2005 yılında başlanan, 2006 yılında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı yapılan Faik Çelik Kız Meslek Lisesi Yıldırım bölgesinde gençlere eğitim vermektedir. Açıldığı yıl Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle Okul Sağlığının iyileştirilmesi konusunda gayret gösteren okullara verilen “Beyaz Bayrak” ödülüne layık görülen okulumuz, 2007 yılında ise İSO 9001 Sistem Kalite Belgesi’ni almaya hak kazanmıştır.

Başarılarıyla göğsümüzü kabartan Kız Meslek Lisesi geleceğe umutla bakan gençler yetiştirmektedir. 

Web: http://mebk12.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/16/01/965270
Rahime Çelik Spor ve Konferans Salonu

2011 yılında Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi’ne ek bir bina yapılmıştır. 250 kişi kapasiteli Rahime Çelik Spor ve Konferans Salonu öğrencilerimizin rahatça spor yapabileceği şekilde hazırlamış, konferans salonu ise sergi salonu ile birlikte inşaa edilmiştir. 

Web: http://mebk12.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/16/01/965270/
Uludağ Üniversitesi Faik Çelik Otomotiv Mühendisliği Bölümü

2011-2012 eğitim öğretim yılında hizmete girdi. Son teknoloji ile donatılan sınıfların yanı sıra kütüphane, laboratuar, konferans salonu, dinleme salonları, video konferans salonu da mevcuttur. Bu bölümden mezun olan gençler edindikleri bilgilerle sektörün gelişimine önemli katkı koyacakları inancındayız. 

Web: http://otomuh.uludag.edu.tr/
Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Faik Çelik Yerleşkesi

Depreme dayanıklı olmadığının belirlenmesi ardından yıkılan Uludağ Üniversitesi’nin Fethiye kampusunda bulunan İlahiyat Fakültesi’nin yapımını Faik Çelik Holding üstlendi. 2012 yılının son çeyreğinde temeli atılan bina 10 bin metrekarelik alana inşaa edildi.

Mevcut öğrenci kapasitesini 2 katına çıkaran kampüs, dersliklerin yanında kütüphane, yemekhane ve 4 anfisiyle kendine has bir mimariye sahip. 

Web: http://ilahiyat.uludag.edu.tr/
Hacı Bulduk Çelik Huzurevi

15 yıl önce yapımına başlanan, ancak ödenek bulunamadığı için tamamlanamayan ve atıl durumda bekleyen Kaplıkaya Mahallesi`ndeki huzurevi inşaatını üstlenen Faik Çelik Holding, kısa sürede yaşlıları yeni evlerine yerleştirmeyi hedefliyor.

Faik Çelik Holding, her yıl 150 öğrenciye de burs veriyor. Spor alanında profesyonel kulüplerin yanı sıra amatör kulüplere de maddi destek sağlayan Holding, yeni sporcular yetiştirilmesi için de katkı koyuyor.


Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri