İletişim    Beyçelik Facebook Sayfası   Beyçelik Twitter Sayfası   Beyçelik Linkedin Sayfası
Politikalar

Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Politikamız

Çalışanlara işçi sağlığı ve iş güvenliği standartlarına uygun ortamlar hazırlayarak “0” iş kazası hedefiyle istihdam yaratırız.

Tüm çalışanlarımızın, ziyaretçilerimizin, şirket içinde görev yapan taşeronlarımızın, şirket dışında görev yapan çalışanlarımızın işkolumuzun olası riskleri ve meslek hastalıkları hakkında bilgilenmesini sağlar ve onları bu risklerden koruyacak önlemleri alırız.

İSG mevzuatlarına ve İSG ile ilgili tüm diğer gerekliliklere uygun olarak tüm araç gereç ve tüm kişisel koruyucu malzemeleri bulundurmayı, gerektiğinde kullanılmasını sağlamayı taahhüt ederiz.

Tüm çalışanlarımızın sağlık, güvenlik ve sosyal refahını temin etmeyi ve ileride doğabilecek her türlü maddi manevi kayıpları azaltmayı hedefleriz.


Sertifikalarımız


Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri