İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
Medya

Beyçelik öncü Marka Seçildi

Marketing Türkiye ve Akademetre işbirliği ile yapılan, Bursa’da ‘Öncü Sektörler ve Öncü Markalar Araştırması’ sonuçlarına gör Beyçelik, Bursa’nın Marka itibari ve değeri en yüksek markası.

Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen, Türkiyenin en kapsamlı pazarlama etkinliği İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) 9. Anadolu turunun dördüncü zirvesi 26 Ekim’de Sheraton Bursa Hotel’de gerçekleşti.

9 yıldır aralıksız devam eden ve Türkiye’nin birçok ilini ziyaret eden İPZ Anadolu’da bu yılın ana teması değişen ihtiyaçlar dikkate alınarak “Yeni Nesil İşler, Süreçler ve Ürünler” olarak belirlendi. Binlerce pazarlama profesyonelini ve yüzlerce konuşmacıyı aynı çatı altında buluşturan İPZ Anadolu’da Marketing Türkiye ve Akademetre işbirliği ile yapılan, Bursa’da ‘Öncü Sektörler ve Öncü Markalar Araştırması’ sonuçların da açıkladı. Bursalıların katılımıyla gerçekleşen araştırma sonuçlarına göre; Beyçelik Gestamp, Bursa’da sektöründe marka itibari ve marka algısı en yüksek şirket seçildi.

Plaketi almak için salonda bulunan Faik Çelik Holding Kurumsal İletişim Yönetici Meltem Bilmiş,  

“40 yıldır varlığımızı sürdürdüğümüz sektörümüzde, lider olmayı yenilikçiliğimize borçluyuz. Marka itibarı ve marka bilinirliği en yüksek şirket seçilmek bizler için çok kıymetli. Gerek kentimize sağladığımız istihdam gerekse sürdürülebilirliği olan sosyal sorumluluk projelerimiz markamızın algısını güçlendiriyor. Globalleşirken, kentimize değer katmayı sürdüreceğiz, bu güzel organizasyon ve ödül için teşekkürlerimizi sunarım. dedi. Plaketi; Kalder Bursa Şube Başkanı Erdal Elbay, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Güneli Özen, Bursa Halkla İlişkiler Derneği eski ve yeni dönem Başkanları Serdar Ömeroğulları ve Bedirhan Bozali Meltem Bilmiş’e takdim etti.

  

Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması