İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
Medya

Beyçelik Holding Şirketlerinden Futbol Turnuvasında Büyük Başarı

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş Adamları Derneği tarafından (BOSİAD) düzenlenen OSB Kurumlar Arası Futbol Turnuvasının bu yıl 13.’sü gerçekleştirildi. 38 takımın yarıştığı turnuvada Beyçelik Holding şirketlerinden Beyçelik Gestamp turnuvanın şampiyonu olurken, Çelikform Gestamp 3. oldu .

 

Final maçını Rudolf Duraner ile oynayan Beyçelik Gestamp, 1-0’lık skor ardından 2 yıl üst üste şampiyonluk kupasını kaldıran takım oldu.

 

Turnuvanın en iyi kalecisi Beyçelik Gestamp takımından Berkay Çeker, En İyi Futbolcu ise Zeki Aydar seçildi. Takım kaptanı Murat Akçay, kürsüye çivi çakarak üst üste kazanılan şampiyonluğu kutladı.

 

Turnuvanın üçüncülük maçını Bursagaz ile oynayan Çelikform Gestamp ise berabere biten karşılaşma sonunda 8-7 penaltıları kazanarak turnuvayı 3. olarak tamamladı.  Çelikform Gestamp BOSİAD Futbol Turnuvası’nın En Centilmen 2. takımı seçildi.

 

 

Futbol Takımları Hakkında;

Beyçelik Gestamp ve Çelikform Gestamp futbol takımları 10 yıldır BOSİAD Futbol Turnuvasına katılıyor. Her yıl turnuvanın iddialı takımları arasında yer alan takımlar, bu yıl turnuvayı namağlup tamamladı. Geçen yılın da şampiyonu olan Beyçelik Gestamp’ın turnuvada 3. Şampiyonluğu oldu. Çelikform Gestamp ise daha önce bir defa 2. lik kupasını kaldırmıştı.

    

Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması