İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
Medya

Beyçelik Gestamp’a Kadına Değer Veren Şirket Ödülü

'İş Kadını ile Güçlü Bir Türkiye'ye Ulaşmak' vizyonuyla çıktığı yolda, kadının iş hayatındaki rolünün arttırılması için çalışan BUİKAD tarafından; iş dünyasında fark yaratan kadınların başarılarını gözler önüne sermek amacıyla yapılan 'İş Yaşamında Başarılı Kadın Ödülleri' 10.kez Dünya Kadınları Günü öncesinde gerçekleştirildi.

 

Crown Plaza Gerçekleşen ödül töreninde Beyçelik Gestamp, kadın istihdamına yönelik yürüttüğü çalışmalar nedeniyle Bursa’da yılın Kadına Değer Veren Şirketi ödülüne layık görüldü. Ödülü İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü Elif Aksoy BUİKAD Başkanı İpek Yalçın’ın elinden aldı.

 

Beyçelik Gestamp, 2017 yılında BM Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact) ve BM Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlenmesi Birimi (UN Women) ortaklığında oluşturulan Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ni (WEPs) imzaladı. Aynı zamanda Kadının Güçlenmesi Bursa Platformu’nun da üyesi olan Beyçelik Gestamp kadınların her kademede iş hayatının içinde yer alması için pek çok sosyal sorumluluk projesine destek veriyor.

 

2016 yılında Kadınlara meslek ve beceri kazandırmak adına Bursa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü işbirliği ile ‘İşbaşı Eğitim Programı Projesi’ yürüten Beyçelik Gestamp kurslara katılan tüm kadınlara iş garantisi vererek istihdama katkı sağlamaktadır.

Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması