İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
Medya

Beyçelik Gestamp Tasarım Merkezi Onaylandı

Beyçelik Gestamp’ın Tasarım Merkezi, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Otomotiv Yan Sanayinde alanında ilk Tasarım Merkezi olarak onaylandı. Kalıp ve Ürün tasarım ve imalatı ile sac şekillendirme ve montaj konularında yeni ürün ve teknolojilerin geliştirileceği merkezde; ana sanayi ile ortak çalışmalar (co-designer), üniversiteler ile ortak çalışmalar, yenilikçi tasarımlar, endüstri 4.0 uygulamaları, ileri üretim yöntemleri tasarımı ve yeni teknoloji üretim çalışmalarında bulunularak sektöre öncülük edecek, verimliliği artırıcı yabancı teknolojilerin yerlileştirilmesi amaçlanıyor. 

Otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent parça tasarlayan, geliştiren ve üreten Beyçelik Gestamp’ın Tasarım Merkezi Otomotiv Yan Sanayinde alanında ilk Tasarım Merkezi olarak Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan onay aldı. 
Nisan ayında Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan Merkez uzman kadrosuyla birlikte tasarlayıp geliştirdiği ürünleri, yeni teknolojik araştırmalar ve test yöntemleri konusunda projelerini üniversite-sanayi işbirlikleriyle beraber sürdürüyor. Gerçekleştirilen projeler neticesinde elde edilen bilgi birikimi; yaygın etki sağlaması amacıyla konferans, sempozyum ve kongre gibi alanlarda paylaşılıp, yazılı ve görsel medya aracılığı ile kamuoyuna ulaştırılıyor.

Sektöründe İlklere İmza Atıyor
Beyçelik Gestamp 2009 yılında Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde sektöründeki ilk Ar-Ge Merkezi’ni kurmuştu. Bugüne kadar 50’si müşteri işbirliği, 10’u üniversite işbirliği olmak üzere toplam 75 projenin gerçekleştiği Merkez’de konusunun uzmanı 47 araştırmacı çalışıyor.

  

Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması