İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
Medya

Beyçelik Gestamp Kadın Dostu Marka

Beyçelik Gestamp, kadının güçlenmesine yönelik yürüttüğü çalışmalar ile Kadın Dostu Markalar 2021 Farkındalık Ödülü’nü aldı.  Kadın Dostu Markalar Dijital Platformu’nun bu yıl ilk kez düzenlediği Farkındalık Ödülleri 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde İş Sanat’ta düzenlendi. Törende Beyçelik Gestamp “İş Başı Eğitim Programı” ve “Eşitlik Komitesi” projeleriyle Kadın Dostu Markalar 2021 Farkındalık Ödülü’ne layık gördü. Ödülü Beyçelik Gestamp adına Kurumsal İletişim Birim Lideri Meltem Bilmiş aldı. Törende kadın ve toplumsal cinsiyet eşitliği konularında değer yaratan uygulamalarını hayata geçirmiş olan 50 markaya ödül verildi.

 

Kadının iş yaşamına katılımını desteklemek için 2016 yılında başladığı İş Başı Eğitim Programları ile kadınlara iş garantili kurslar açan Beyçelik Gestamp, kurduğu Eşitlik Komitesi ile şirket içinde eşitlikçi karar alma kültürünü yaymak ve sürdürülebilirliğini sağlamak için çalışıyor. 2017 yılında Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ni (WEPs) imzalayan Beyçelik Gestamp, Global Compact Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Çalışma Grubuna bağlı Kadının Güçlenmesi Bursa Platformu’nun aktif üyesi. Aile İçi Şiddete Karşı politikalar oluşturan şirket aynı zamanda TÜSİAD’ın iş birliği, Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) ve Sabancı Vakfı’nın desteği ile oluşturulan ‘İş Dünyası Aile İçi Şiddete Karşı Platformu’nun da üyesi.

 

BUİKAD tarafından Yılın Kadına Değer Veren şirketi Ödülü’nü 2019 yılında alan Beyçelik Gestamp, Toplumsal cinsiyete dayalı eşitsizlikle mücadele etmek, ekonomik alandaki cinsiyet uçurumunu en aza indirmek ve Türkiye’de kadınların ülke ekonomisinde daha aktif olması gerekliliği ilkeleri ile çalışmalarını sürdürüyor.

Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması