İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
Medya

Beyçelik Gestamp İnovalig 2.'si

 

Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen 7.Türkiye İnovasyon Haftası 3-4 Mayıs tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Resmi açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği etkinliğin ilk gününde düzenlenen törende İnovalig-İnovasyon Liderleri Yarışmasında dereceye girenlere ödül verildi.  Beyçelik Gestamp İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü Kategorisinde Türkiye ikinciliğine layık görüldü. Ödülü Beyçelik Gestamp Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik,  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle’den aldı. 

Şirketin organizasyonunun ve inovasyon ağının, inovasyon yönetimine ne derecede katkı sağladığını ve inovasyon yönetiminin ne ölçüde şirket organizasyonunda içselleştirildiğinin değerlendirildiği kategoride Türkiye ikincisi olmanın gurur verici olduğunu ifade eden Baran Çelik, “Tüm iş süreçlerimizde, ürün ve hizmetlerimizde inovatif bakış açışıyla hareket etmek kurum kültürümüzün en önemli temeli. Bu yüzden bu ödülü almak bizim için gururu verici. Ödülü almamızda emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim” dedi.

İnovaLİG’de inovasyon stratejisi, inovasyon organizasyonu-kültürü, inovasyon döngüsü, inovasyon kaynakları ve inovasyon sonuçları olmak üzere toplam 5 kategoride 1.216 firma değerlendirildi.

Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması