İletişim    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
Medya

Beyçelik Gestamp Futbolda Turnuvalar Birincisi

Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş Adamları Derneği tarafından (BOSİAD) bu yıl 3’üncüsü, başlangıçtan bu yana ise 12’ncisi düzenlenen OSB Kurumlar Arası Futbol Turnuvasının şampiyonu Beyçelik Gestamp oldu.

Takımımız, grubundan lider çıkarak ön elemede Boyteksi 7-0 yenerek çeyrek finale yükseldi.  Çeyrek finalde Ototirimle karşılaşan Beyçelik Gestamp 5-1’lik skorla yarı finale çıktı ve yarı finaldeı Baykal Makine’yi 4-3 yenerek finale çıktı.

39 takımın katıldığı turnuvanın final maçı, Ali Osman Sönmez Halı Saha Tesisleri’nde oynandı. 8 Ekim günü oynanan final maçında Beyçelik Gestamp ile Genkim karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın 90 dakikası 2-2 beraberlikle bitince maç penaltılara kaldı. Zaman zaman sağanak yağış altında geçen karşılaşmada  Beyçelik Gestamp, rakibi Genkim’i penaltılarda 5-4 yenerek kupanın sahibi oldu.

Takımımız, şampiyonluk sevincinin yanında, takım arkadaşları Emrah Yarar’ın ‘en iyi kaleci’, Sinan Yıldız’ın ise ‘en değerli oyuncu’ kupasını kazanmasının gururunu yaşadı. Turnuvaya bu sene 8. Kez katılan Beyçelik Gestamp bir kez üçüncülük iki kez ikincilik 2 kez de şampiyonluk kupasını almaya hak kazandı.

Beyçelik Gestamp, bu yıl 12 Nisan-13 Mayıs tarihinde DOSABSİAD tarafından düzenlenen futbol turnuvasında da Ermetal ile oynadığı final maçını 3-1 kazanarak şampiyon oldu.

30 Takımın katılımıyla 10.su düzenlenen DOSABSİAD futbol turnuvası 12 Nisanda başlayıp 13 Mayıs tarihinde son buldu. DOSABSİAD halı sahasında gerçekleşen maçta Beyçelik Gestamp grubunda lider çıkarak çeyrek finale yükseldi. Fistaş ile oynadığı çeyrek final maçını 8-2 galibiyetle kapatan takımımız Yarı finalde Evinteks’i 2-1 mağlup etti.  Final maçını Ermetal ile oynayan Beyçelik Gestamp maçı 3-1 alarak şampiyon oldu.  10. su düzenlenen turnuvaya bu sene 3. Kez katılan Beyçelik Gestamp bir kez dördüncülük bir kez de şampiyonluk aldı.

Sektöründe liderliğini sürdüren Beyçelik Gestamp, sportif faaliyetlerde de etkin olarak yer almaya özen gösteriyor. Çalışanlarını spor ve sanatsal aktivitelere teşvik eden firmamız, özellikle takım oyunlarında önemli başarılara imza atıyor.

  

Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Ana Sayfa İletişimTedarikçi GirişiBilgi Toplumu Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması