Contact Us    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası
  • Home /
  • Vision-Mission-Values

Corporate

Vision-Mission-Values

OUR VISION

Our vision is to continue our leadership in the fields of mold design and manufacturing, body and chassis parts production in the metal industry of automotive supplier industry in national and international markets and to be a company with world class production and management processes by increasing customer satisfaction.  

OUR MISSION

Our mission is to be a leading company with our design and production capabilities in our industry by adopting the developing technologies by reflecting the perfection and continuous improvement culture to all our processes and to ensure the satisfaction of the society, the people, the employees and all the stakeholders by increasing our competitiveness. 

OUR VALUES

Customer Focus 
Reliability 
Respect for Human 
Respect for Environment 
Continuous Improvement 
Being Dynamic 
Working with Team Spirit 
Cooperation Focus 
Innovation 
Commitment to Ethical Values


Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Turkey
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Home Contact UsSupplier EntranceInformation Society Services Kişisel Verilerin Korunması