Contact Us    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
Human Resources

Human Resources Policy

Our goal is to create and implement human resource strategies that create value to achieve company vision and business results.  

We work aiming to become a company that everyone wants to work with and is proud to work with, by continuously monitoring our processes which are people-oriented, employee-friendly, developing our employees' personal and professional knowledge, skills and competencies and targeting employee satisfaction.

Beyçelik Gestamp, we aim to increase the soft skills and technical capabilities of our employees. We expect our employees and potential employees to have the following 5 main competencies.

  • Quality Oriented
  • Cooperation
  • Continuous Learning and Development
  • Adaptability and Flexibility
  • Leadership


Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Turkey
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Home Contact UsSupplier EntranceInformation Society Services Kişisel Verilerin Korunması