Contact Us    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası

Business Code of Ethics

The rules of work ethics that the employees of the Beyçelik Gestamp must comply with, are determined by the Beyçelik Holding’s Ethics Committee. Compliance with Work Ethics Rules is the responsibility of all employees, giving guidance on complying with the rules is of the managers. Notifications of employees of the Beyçelik Gestamp or of third parties to the Ethics Committee are kept confidential. Investigation and inquest is conducted within the framework of the Code of Conduct of the Ethics Committee and in confidentiality.

Mail: Beyçelik Holding

Nida Kule Kuzey

Barbaros Mahallesi Begonya Sokak No:3 Ataşehir 34746 İstanbul

T: +90 216 300 16 17

 

For Business Code of Ethics Please Click


Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Turkey
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Home Contact UsSupplier EntranceInformation Society Services Kişisel Verilerin Korunması