Contact Us    Beyçelik Gestamp Facebook Sayfası   Beyçelik Gestamp Twitter Sayfası   Beyçelik Gestamp Linkedin Sayfası   Beyçelik Gestamp Youtube Sayfası
Plants

Chassis Plant

Beyçelik Gestamp Şasi A.Ş., operating in 2 factories in Kocaeli Taysad Organized Industrial Zone with a total closed area of 35,900 m², produces with high technology and robot automation automated cold stamping, robotic MIG/MAG welding, cataphoresis, post-painting machining and bushing processes. The facility manufactures wish bones control arm, front sleeper motor traverse, rear axle, chassis carrier arms trailing arm and tank lid fuel filler lid mechanisms designed by Beyçelik Gestamp Şasi A.Ş.


Beyçelik Gestamp

Beyçelik Gestamp A.Ş., otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten uluslararası bir şirkettir. Özellikle innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin arttırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkelerine hizmet etmektedir.
Işıktepe Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi cad. No:13
Nilüfer / Bursa / Turkey
+90 224 270 06 00 Beyçelik Gestamp Logo
Home Contact UsSupplier EntranceInformation Society Services Kişisel Verilerin Korunması